LEKARZENasz zespół lekarzy działa w oparciu o najnowszą wiedzę z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu.  Równoległa współpraca lekarzy specjalistów pozwala szybko i sprawnie postawić diagnozę często w ciągu kilku godzin. Dlatego nie marnujemy państwa czasu wielokrotnymi wizytami i konsultacjami zewnętrznymi. Nieustannie podnosimy swoje klasyfikacje m.in. poprzez regularny udział w licznych konferencjach  oraz członkostwo w europejskich stowarzyszeniach lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.

 

Marcin Krzemiński

rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa


Założyciel i właściciel szpitala.  Studiował weterynarię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Mississippi State University.  Po 10 latach praktykowania w USA wrócił do kraju , aby u nas wprowadzać nowe standardy w weterynarii.  W chwili obecnej dba o ciągły rozwój szpitala.  To dzięki Niemu jako pierwsi w Polsce zostaliśmy wyposażeni w rezonans magnetyczny i kilkanaście lat temu w bezpośredni cyfrowy RTG, a przez wiele lat jako jedyni wykonywaliśmy badania scyntygraficzne u zwierząt.  Obecnie zajmuje się badaniami rezonansem magnetycznym  w innowacyjnej technologii 3D.  Dodatkowo od 2005 r. jest właścicielem zabytkowej Królewskiej Fabryki Karabinów w której mieści się szpital.

 
 

Daria  Machola

specjalista chirurgii weterynaryjnej
specjalista radiologii weterynaryjnej 

chirurgia, neurochirurgia, ortopedia
RTG, USG, ECHO serca, MRI, TK


Skończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego  w Olsztynie.  Od początku tworzy zespół szpitala.  W 2008 ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne we Wrocławiu i uzyskała tytuł specjalisty chirurga. 4 lata później również na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ukończyła 3 letnią specjalizację z radiologii.  Od 19 lat wykonuje większość zabiegów operacyjnych w naszym szpitalu.  Zdobyte doświadczenie oraz zgrany zespół chirurgiczny z powodzeniem pozwala jej wykonywać najtrudniejsze operacje w zakresie neurochirurgii, ortopedii oraz chirurgii miękkiej.  Drugą specjalizacją pani doktor jest diagnostyka obrazowa. Wykonuje, nadzoruje i opisuje badania RTG, USG, ECHO serca, Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego.  
Od 2007 r. jest ordynatorem szpitala. 

 
 
 

Anna  Szwakopf-Dziedzińska

specjalista radiologii weterynaryjnej, choroby wewnętrzne
RTG, USG, MRI, TK


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.   Pracuje z nami od 2009 r.  W 2017 roku ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty radiologa.   Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna cierpliwość i dociekliwość pozwala pani doktor konsultować pacjentów ze złożonymi problemami internistycznymi.
Jako radiolog wykonuje i opisuje RTG, USG, rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową.


 
 

 Martyna  Mohr 

neurologia ( ESVN ), ortopedia, chirurgia
RTG, USG, MRI, TK


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Do naszego zespołu dołączyła kilka dni później. Konsultuje pacjentów z problemami neurologicznymi mając do dyspozycji m.in. rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową które w chwili obecnej są niezastąpionymi badaniami obrazowymi w neurologii.   Poza neurologią i rezonansem magnetycznym dr Mohr wykonuje również zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii miękkiej.
Od 2017 roku należy do European Society of Veterinary Neurology

Małgorzata Zajączkowska

okulistyka, neurologia, chirurgia
RTG, USG, MRI, TK


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.  Do naszego zespołu dołączyła w 2017 roku. Konsultuje pacjentów z problemami okulistycznymi i neurologicznymi. Dodatkowo rozwija swoją pasję do chirurgii pod okiem dr Macholi.


Bartosz  Wysocki

choroby wewnętrzne
RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.
Jest jednym z lekarzy wykonujących szczegółowe badanie USG jamy brzusznej.Zuzanna Trzeciak

Choroby wewnętrzne, okulistyka


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.


 

Anna Daraż

Kardiologia, Echo serca, TK serca


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie

 

Grzegorz Szpilczyński

Choroby wewnętrzne


Absolwent Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie

 

Edward Imereli

choroby wewnętrzne