LEKARZENasz zespół lekarzy działa w oparciu o najnowszą wiedzę z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu.  Równoległa współpraca lekarzy specjalistów pozwala szybko i sprawnie postawić diagnozę często w ciągu kilku godzin. Dlatego nie marnujemy państwa czasu wielokrotnymi wizytami i konsultacjami zewnętrznymi. Nieustannie podnosimy swoje klasyfikacje m.in. poprzez regularny udział w licznych konferencjach  oraz członkostwo w europejskich stowarzyszeniach lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.

 

Marcin Krzemiński

rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa


Założyciel i właściciel szpitala.  Studiował weterynarię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Mississippi State University.  Po 10 latach praktykowania w USA wrócił do kraju , aby u nas wprowadzać nowe standardy w weterynarii.  W chwili obecnej dba o ciągły rozwój szpitala.  To dzięki Niemu jako pierwsi w Polsce zostaliśmy wyposażeni w rezonans magnetyczny i kilkanaście lat temu w bezpośredni cyfrowy RTG, a przez wiele lat jako jedyni wykonywaliśmy badania scyntygraficzne u zwierząt.  Obecnie zajmuje się Tomografia komputerową m.in. innowacyjnymi badaniami serca i naczyń wieńcowych.  Dodatkowo od 2005 r. jest właścicielem zabytkowej Królewskiej Fabryki Karabinów w której mieści się szpital.

 
 

Daria  Machola

specjalista chirurgii weterynaryjnej
specjalista radiologii weterynaryjnej 

chirurgia, neurochirurgia, ortopedia
RTG, USG, ECHO serca, MRI, TK


Skończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego  w Olsztynie.  Od początku tworzy zespół szpitala.  W 2008 ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne we Wrocławiu i uzyskała tytuł specjalisty chirurga. 4 lata później również na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ukończyła 3 letnią specjalizację z radiologii.  Od 22 lat wykonuje większość zabiegów operacyjnych w naszym szpitalu.  Zdobyte doświadczenie oraz zgrany zespół chirurgiczny z powodzeniem pozwala jej wykonywać najtrudniejsze operacje w zakresie neurochirurgii, ortopedii oraz chirurgii miękkiej.  Drugą specjalizacją pani doktor jest diagnostyka obrazowa. Wykonuje, nadzoruje i opisuje badania RTG, USG, ECHO serca, Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego.  
Od 2007 r. jest ordynatorem szpitala. 

 
 
 

Anna  Szwakopf-Dziedzińska

specjalista radiologii weterynaryjnej, choroby wewnętrzne
RTG, USG, MRI, TK


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.   Pracuje z nami od 2009 r.  W 2017 roku ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty radiologa.   Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna cierpliwość i dociekliwość pozwala pani doktor konsultować pacjentów ze złożonymi problemami internistycznymi.
Jako radiolog wykonuje i opisuje RTG, USG, rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową.


 
 

 Martyna  Mohr 

neurologia ( ESVN ), ortopedia, chirurgia
RTG, USG, MRI, TK


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Do naszego zespołu dołączyła kilka dni później. Konsultuje pacjentów z problemami neurologicznymi mając do dyspozycji m.in. rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową które w chwili obecnej są niezastąpionymi badaniami obrazowymi w neurologii.   Poza neurologią i rezonansem magnetycznym dr Mohr wykonuje również zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii miękkiej. Doskonali swoje umięjetności w trakcie specjalizacji z chirurgii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Od 2017 roku należy do European Society of Veterinary Neurology

Małgorzata Zajączkowska

okulistyka, neurologia, chirurgia
RTG, USG, MRI, TK


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.  Do naszego zespołu dołączyła w 2017 roku. Konsultuje pacjentów z problemami okulistycznymi i neurologicznymi. Swoją pasję do chirurgii rozwija w trakcie specjalizacji na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.


Bartosz  Wysocki

choroby wewnętrzne, diagnostyka obrazowa
RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.
Jest jednym z lekarzy wykonujących szczegółowe badanie USG jamy brzusznej.

Zuzanna Trzeciak

Choroby wewnętrzne, okulistyka


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.


 

Anna Daraż

Kardiologia, Echo serca, TK serca


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie

 

Grzegorz Szpilczyński

Choroby wewnętrzne


Absolwent Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie

 
 
Aleksandra Grzywacz
choroby wewnętrzne

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie

 
Weronika  Fojtuch
choroby wewnętrzne, neurologia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie