LEKARZENasz zespół lekarzy działa w oparciu o najnowszą wiedzę z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu.  Równoległa współpraca lekarzy specjalistów pozwala szybko i sprawnie postawić diagnozę często w ciągu kilku godzin. Dlatego nie marnujemy państwa czasu wielokrotnymi wizytami i konsultacjami zewnętrznymi. Nieustannie podnosimy swoje klasyfikacje m.in. poprzez regularny udział w licznych konferencjach , oraz członkostwo w europejskich stowarzyszeniach lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.

 

Marcin Krzemiński

Rezonans magnetyczny


Założyciel i właściciel szpitala.  Studiował weterynarię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Mississippi State University.  Po 10 latach praktykowania w USA wrócił do kraju , aby u nas wprowadzać nowe standardy w weterynarii.  W chwili obecnej dba o ciągły rozwój szpitala.  To dzięki Niemu jako pierwsi w Polsce zostaliśmy wyposażeni w rezonans magnetyczny i kilkanaście lat temu w bezpośredni cyfrowy RTG, a przez wiele lat jako jedyni wykonywaliśmy badania scyntygraficzne u zwierząt.  Obecnie zajmuje się badaniami rezonansem magnetycznym  w innowacyjnej technologii 3D.  Dodatkowo od 2005 r. jest właścicielem zabytkowej Królewskiej Fabryki Karabinów w której mieści się szpital.

 
 

Daria  Machola

specjalista chirurgii weterynaryjnej

specjalista radiologii weterynaryjnej

chirurgia , neurochirurgia , ortopedia , USG , ECHO serca


Skończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego  w Olsztynie.  Od początku tworzy zespół szpitala.  W 2008 ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne we Wrocławiu i uzyskała tytuł specjalisty chirurga. 4 lata później również na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ukończyła 3 letnią specjalizację z radiologii.  Od 18 lat wykonuje większość zabiegów operacyjnych w naszym szpitalu.  Zdobyte doświadczenie oraz zgrany zespół chirurgiczny z powodzeniem pozwala jej wykonywać najtrudniejsze operacje w zakresie neurochirurgii, ortopedii oraz chirurgii miękkiej.  Drugą specjalizacją pani doktor jest diagnostyka obrazowa. Wykonuje, nadzoruje i opisuje badania RTG, USG, ECHO serca oraz rezonansem magnetycznym.   Od 2007 r. jest ordynatorem szpitala. 

 
 
 

Anna  Szwakopf-Dziedzińska

specjalista radiologii weterynaryjnej

choroby wewnętrzne, dermatologia, endokrynologia, gastroenterologia, USG


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.   Pracuje z nami od 2009 r.  W 2017 roku ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty radiologa.   Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna cierpliwość i dociekliwość pozwala pani doktor konsultować pacjentów w zakresie dermatologii, endokrynologii i gastroenterologii.  Jako radiolog wykonuje i opisuje RTG, USG i rezonans magnetyczny.

 
 
 

Martyna  Mohr

neurologia, onkologia, chirurgia


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Do naszego zespołu dołączyła kilka dni później .  Konsultuje pacjentów z problemami neurologicznymi mając do dyspozycji m.in. rezonans magnetyczny, który w chwili obecnej jest niezastąpionym badaniem obrazowym w neurologii.  

Małgorzata Zajączkowska

choroby wewnętrzne, okulistyka


Studia skończyła na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.  Do naszego zespołu dołączyła w 2017 roku.  Prowadzi pacjentów internistycznych  oraz hospitalizowanych. Cały czas doskonali swoje umiejętności  pod okiem naszych specjalistów.


Anna Jabłońska

choroby wewnętrzne, kardiologia, anestezjologia


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jeszcze jako studentka wiedziała, że po studiach chce razem z nami tworzyć zespół szpitala.  Obecnie doskonali swoje umiejętności pod okiem naszych specjalistów oraz prowadzi pacjentów internistycznych oraz hospitalizowanych.